Kurumsal

Firmamız 11 Kasım 2009 tarihinde merkezi Denizli olarak kurulmuştur. İlk kuruluş amacımız Özel Sağlık Hizmetleri konusundaki bilgi ve deneyimlerimizi kişi ve kurumlarla paylaşmak ve sağlık
alanındaki ilk atılımları kamuoyunun dikkatine sunmaktır. Genel Müdürümüz Sn. Dr.Faruk YIKILMAZ  ve ekibi ile bu konuda önemli aşmalar kaydetmiş durumdayız.

Firmamız 06 Ocak 2010 tarihinden itibaren Ankara şubemizi faaliyete geçirmiş ve Makina Ekipman  Satış ve Kiralama alanında önemli aşamalar kaydetmiştir. Başta Personel Yükselticiler olmak üzere  Vinçler, Teleskobik Forkliftler, Depo içi İstif Makinaları konusunda uzman kadrosuyla geleceğe  umutla bakmaktadır.

Nisan 2010 tarihinden itibaren yine İstanbul bölgesiyle CG Group ile kurmuş olduğu iş birliği neticesinde tüm Marmara bölgesinde Danışmanlık ve Filo Kiralama çalışmalarına başlamıştır.  Maden sektörü, Taş Ocakları, Yurtdışı ülkeler ve diğer farklı konumlarda hızla ilerlemektedir.

Kısa süre içerisinde emin adımlarla ilerleyen firmamız çok yakın bir tarihte Bursa ve  İzmir şubelerini de faaliyete geçirecektir.

Vizyon-Misyon

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.